حدیث پرچم های سیاه خراسان
پایگاه علمی فرهنگی حامیان علامه منصور هاشمی خراسانی حفظه الله تعالی

مجله اینترنتی

یادداشتی به مناسبت فیلتر شدن پایگاه «سیاه‌پرچمان خراسان» در ایران

اخیراً مطلع شدیم که دسترسی به پایگاه علمی فرهنگی «سیاه پرچمان خراسان» در کشور ایران مسدود شده است؛ اتفاقی که به هیچ وجه دور از انتظار نبود؛ چراکه مسئولان ذی‌ربط در ایران، در طول چهل سال حاکمیت خود نشان داده‌اند که تاب تحمل هیچ‌گونه صدای مخالفی را ندارند و به طرق مختلف مخالفان خود را –ولو دوستان دیرینشان باشند- ساکت و خاموش می‌سازند.

دلتنگ مهدی

و پاییز با همه‌ی زیبایی‌های رنگارنگش…..
اما هیچ یک از مناظر چشم‌نوازش مرهم دلتنگی‌هایمان نمی‌شوند؛
و هیچ کدام از رنگ‌های پرطرفدارش توانِ پنهان کردن فراقِ مهدی را ندارند؛
و همین است که در پاییز بی‌قرارتر می‌شوی…

در امتداد عاشورا

در امتداد عاشورا راضیه حقگو لحظه‌ها آرام همراه با غمی سنگین در حال گذر است و من خسته و درمانده از اعمال مردمی که غرق در عادت‌های تکراری شده‌اند و حتی حاضر نیستند به قیمت جان خلیفه‌ی پروردگارشان، از عادت‌های…

خواب غفلت

افسوس که مردم در خواب غفلت فرو رفته‌اند و لحظه‌ی جان دادن از خواب بیدار می‌شوند.

درسی که از حسین آموختیم

سلام بر آزاد مرد تاریخ؛ سلام بر حسین؛ سلام بر آموزگار مکتب خونین کربلا که با سرخی خونش بر برگه‌های تاریخ، پیام آمدن عدالت‌گستر جهان را نوید داد و سلام بر منتقم خون او مهدی موعود.

متانت و مدارا؛ رویکرد محوری نهضت مقدّس بازگشت به اسلام

یکی از مهم‌ترین نارسایی‌ها و کاستی‌های موجود در جبهه‌ی مخالفان نهضت وزین بازگشت به اسلام، خطای محاسباتی و نیّت‌خوانی غلط و به غایت بدبینانه‌ی آنان در ارتباط با فعالیت‌ها و مواضع حضرت علامه منصور هاشمی خراسانی حفظه الله تعالی و نهضت اصلاحی و فراگیر موجود به رهبری ایشان است.

بوی پیراهن یوسف

کتاب وزین و پرمحتوای «بازگشت به اسلام» را خواندم. هر چند سواد چندانی ندارم، ولی مادرم به من شیر پاک و نان حلال داده است و از این روی، هرچه جلوتر رفتم، دلم روشن‌تر شد و بوی پیراهن یوسف را از آن شنیدم و فهمیدم که این نوشتار مبارک، تنها یک کتاب نیست، بلکه یک دعوت‌نامه‌ی الهی و یک راهکار عملی مبارک برای انقلاب جهانی مهدی است.

سرگذشت

نکته‌ی «سرگذشت» نوشته شده توسط «هدی نجاتی». آن چنان در زندگی دنیا غرق شده‌ایم که دیگر حقیقت خود را فراموش کرده‌ایم و اسیر جهل و غفلت خود شده‌ایم و این باعث شده است که خود را بر حق بدانیم.