حدیث پرچم های سیاه خراسان
پایگاه علمی فرهنگی حامیان علامه منصور هاشمی خراسانی حفظه الله تعالی

آثار نهضت بازگشت به اسلام

دانلود کتاب مجموعه پرسش‌ها و پاسخ‌ها

کتاب حاضر، مجموعه‌ی پرسش‌های مردم درباره‌ی آثار و اندیشه‌های علامه منصور هاشمی خراسانی و نیز سایر موضوعات اعتقادی، اخلاقی و فقهی، به همراه پاسخ‌های آن‌هاست که سرشار از نکات بدیع و آموزنده‌ی کلامی، قرآنی، حدیثی، فقهی، اصولی، تاریخی و اخلاقی است.

دانلود کتاب مجموعه نقدها و بررسی‌ها

کتاب حاضر، مجموعه‌ی نقدهای کتاب شریف «بازگشت به اسلام» و بررسی‌های مستدل و سنجیده‌ی آن‌هاست که حاوی نکات بدیع و آموزنده‌ی کلامی، حدیثی، فقهی، اصولی، تاریخی و اخلاقی است.

دانلود کتاب دروازه‌ای به سوی ملکوت

کتاب «دروازه‌ای به سوی ملکوت؛ آشنایی با نهضت مقدّس بازگشت به اسلام» حاوی آشنایی با علامه منصور هاشمی خراسانی حفظه الله تعالی، آثار، پایگاه و نهضت اسلامی ایشان

دانلود کتاب مناهج الرسول

کتاب شریف «مناهج الرّسول صلّی الله علیه و آله و سلّم» گنجینه‌ای ارزشمند از حکمت‌ها، نکته‌ها، مَثَل‌ها، اندرزها و پاسخ‌های شفاهی علامه منصور هاشمی خراسانی حفظه الله تعالی است.

دانلود کتاب الکلم الطّیّب

کتاب شریف «الکلم الطّیّب» یکی از آثار تربیتی و بسیار سودمند علامه منصور هاشمی خراسانی است که به ارائه‌ی برخی نامه‌های آن جناب به شاگردانش و برخی دیگر از مردم درباره‌ی موضوعات مختلف اسلامی می‌پردازد.

دانلود کتاب بازگشت به اسلام

کتاب «بازگشت به اسلام» تقریر درس‌های علامه منصور هاشمی خراسانی حفظه الله تعالی است که به مبنای یک نهضت فرهنگی مبارک و شعار مسلمانان مستضعف و آزادی‌خواه در سراسر جهان تبدیل شده است.

دانلود کتاب سبل السّلام

کتاب شریف «سبل السّلام» به معنای «راه‌های سلامت»، گنجینه‌ای ارزشمند حاوی نامه‌ها و گفتارهای فارسی علامه منصور هاشمی خراسانی حفظه الله تعالی است.

دانلود کتاب هندسه عدالت

کتاب «هندسه‌ی عدالت»، روایتی زیبا و دلنشین از گفت‌وگویی علمی و انقلابی با عالم مصلح حضرت منصور هاشمی خراسانی با موضوع مهندسیِ «عدالت» به مثابه‌ی آرمان اسلام است.